پوشش سقف کارخانجات و انبارها

پوشش های ثابت با ورق های پلي كربنات و ديتيل های اجرايي خاص برای اماكن مختلف با كاربری بسيار متنوع مانند پوشش سقف کارخانجات و انبارها مي تواند استفاده گردد. با داشتن چنين پوشش هايي امكان استفاده از نور طبيعي را براي خود محفوظ داشته و در عين حال سقف خود را كاملا در برابر عوامل جوی آببندی نموده و با طراحي های خاص و مدرن زيبايي محيط خود را مي توانيد افزايش دهيد.

پوشش سقف کارخانجات و انبارها

پوششهاي ثابت در اماكني از قبيل: سقف پاساژها, محيط هاي ورزشي, اماكن تجاری, سقف رستوران ها, سقف كافي شاپ, پوشش پاركينگ, پوشش انبار دپوی كالا, پوشش بخشهايي از سقف سوله ها و كارخانجات, سقف تراس, پوشش سقف حياط خلوت, سقف پاسيو, پوشش نورگيرهای ساختماني در اشكال مختلف, پوشش سقف پياده رو و پلهای عابر پياده و ساير موارد ديگر قابل استفاده مي باشند.

در پوششهای ثابت طراحي سازه با توجه به فضای مورد استفاده مي تواند بسيار متنوع بوده و در عين زيبايي كارايي مطلوب را داشته باشد.

ملاک انتخاب، مقرون به صرفه ترین  پوشش سقف از تمام جهات است.

سقفی مقرون به صرفه میخواهم که  همه چیز آن متعادل یاشد. کمترین قیمت در برابر بیشترین خواص برای کاربردهای کلی و پرمصرف.

گزینه اول  :  پوشش سقف پلی کربنات اندکی از پلکسی گرانتر است ولی بیشترین خواص را برای پوشش سقف فضای بیرونی مخصوصاٌ کارخانجات و انبارها را دارد .

گزینه دوم : پوشش سقف پلکسی گلس ارزانتر از پلی کربنات است و برای کاربردهای دیوار و پانل جدا کننده و سقف دکوراتیو با تنوع رنگ زیاد در فضاهای داخلی استفاده شود.

گزینه سوم: در واقع بهترین گزینه جهت پوشش سقف پاسیو طبقه اول و سقف حیاط خلوت و آن چیزی نیست جز استفاده از پوشش سقف با نورگیرهای حبابی.زیبا, بادوام, آب بندی مطمئن و دارای گارانتی شرکتی و در واقع اضافه شدن یک فضا یا اتاق جدید به مکان شما.