پوشش سقف کارخانجات و انبارها

پوشش های ثابت با ورق های پلي كربنات و ديتيل های اجرايي خاص برای اماكن مختلف با كاربری بسيار متنوع مانند پوشش سقف کارخانجات و انبارها مي تواند استفاده گردد.با داشتن چنين پوشش هايي امكان استفاده از نور طبيعي را براي خود محفوظ داشته و در عين حال سقف خود را كاملا در برابر عوامل جوی آببندی نموده و با طراحي های خاص و مدرن زيبايي محيط خود را مي توانيد افزايش دهيد.

پوشش سقف کارخانجات و انبارها

پوششهاي ثابت در اماكني از قبيل: سقف پاساژها- محيط هاي ورزشي – اماكن تجاری- سقف رستوران ها- سقف كافي شاپ- پوشش پاركينگ– پوشش انبار دپوی كالا – پوشش بخشهايي از سقف سوله ها و كارخانجات- سقف تراس –پوشش سقف حياط خلوت – پاسيو- پوشش نورگيرهای ساختماني در اشكال مختلف – پوشش سقف پياده رو و پلهای عابر پياده و ساير موارد ديگر قابل استفاده مي باشند.

در پوششهای ثابت طراحي سازه با توجه به فضای مورد استفاده مي تواند بسيار متنوع بوده و در عين زيبايي كارايي مطلوب را داشته باشد.

ملاک انتخاب ، مقرون به صرفه ترین  پوشش سقف از تمام جهات است .

سقفی مقرون به صرفه میخواهم . همه چیز آن متعادل یاشد . کمترین قیمت در برابر بیشترین خواص برای کاربردهای کلی و پرمصرف

گزینه اول  :  پوشش سقف پلی کربنات اندکی از پلکسی گرانتر است ولی بیشترین خواص را برای پوشش سقف فضای بیرونی مخصوصاٌ کارخانجات و انبارها را دارد .

گزینه دوم : پوشش سقف پلکسی گلس ارزانتر از پلی کربنات است و برای کاربردهای دیوار و پانل جدا کننده و سقف دکوراتیو با تنوع رنگ زیاد در فضاهای داخلی استفاده شود .