پوشش سقف پارکینگ

با توجه به شرایط امروز آپارتمانها، خانه های مسکونی و مجتمع های اداری و تجاری به بدلیل کمبود فضای مناسب و ایمن جهت توقف و پارک کردن خودروها و برای جلوگیری در برابر انواع  عوامل فیزیکی، جوی و خطرات گوناگون نیاز به پوشش سقف برای خودروها امری ضروری بنظر می رسد. برای احداث  پوشش سقف پارکینگ استفاده از محصولات نوین ساختمانی مانند ورق پلی پلی کربنات و اکرولیک باتوجه به برخی ویژگی های منحصربفرد، بهترین گزینه برای این منظور می باشند.

سایبان پارکینگ

سقف پارکینگ پلی کربنات 

برای پوشش سقف پارکینگ حیاط منازل مسکونی، مجتمع های اداری-تجاری می توان از پلی کربنات و یا اکرولیک استفاده کرد. شرکت سایه نما ، راهکارهایی مناسب برای این قبیل پوششها با بهره گیری از انواع محصولات و فناوریهای نوین ساختمانی و ویژگیهای خاص فیزیکی و شیمیایی طراحی، تولید و اجرا می کند. از جمله این مواد می توان به پلی کربنات اشاره کرد. این ماده به دلیل داشتن لایه UV در برابر اشعه ماورا بنفش مقاوم بوده و بدلیل مقاومت بالا به سختی دچار فرسایش و ترکی خوردگی می شود این خاصیت موجب افزایش ضریب ایمنی و صرفه جویی اقتصادی بیشتر در سازه ها و همچنین سایبان پارکینگ می شود.

ورقهای پلی کربنات به دلیل داشتن انواع متنوع و سایزهای گوناگون، کاربرد بسیار گسترده ای در صنعت ساختمان دارند و بدلیل داشتن تنوع رنگ در ساخت نورگیر، پوشش سقف پاسیو، سقف استخر و سقف پارکینگ در مدلهای زیبا طراحی، تولید و اجرا می شوند.

پوشش سقف پارکینگ

از مزاياي اجراي سقف پاركينگ یا سایبان پارکینگ در فضاهاي باز اين است كه از برخورد اشياي سخت،فضولات پرندگان،ريزش اب باران و برف و… بر روي خودروها جلوگيري مي كند و سايبان خوبي نيز به حساب مي آيد.به دليل اين كه جنس ورق پلي كربنات یا اکرولیک انعطاف پذير است در ساخت پوشش سقف پاركينگ ميتوان هم به صورت قوس دار و هم به صورت تخت از ان استفاده نمود كه به غير از پاركينگ ميتوان در احداث سقف پاسيو، سقف استخر،بارانگير و نور گير ساختمان ها و…. از آن استفاده كرد

سایبان پارکینگ جهت خودروها در منازل و محوطه پارکینگهای ادارات و شرکتها
ساخت سایبان پارکینگ جهت مینی بوس – اتوبوس و انواع ماشینهای سنگین
سایبان پارکینگ جهت امبولانس و ماشینهای اتش نشانی
اجرای انبارها و باراندازها

اجرای ایستگاههای تاکسی و اتوبوس
ساخت بهترین سایبان  خودرو   در کوتاهترین زمان ، با قیمت مناسب

ساخت پارکینگ های گروهی ، مناسب برای سازمانها و شرکتها
ساخت سایبان پارکینگ خودرو در حیاط منازل و  محوطه ویلا

شركت سایه نما آماده اجرا و طراحي انواع سایبان پاركينگ، سقف پاسيو ،نورگير استخر و … است .براي مشاوره و طراحي رايگان با مشاوران ما تماس حاصل نماييد