پوشش سقف استخر

آنچه موجب می شود استخر ها پوشانده یا بعبارتی پوشش سقف استخر انجام پذیرد  عبارتند از:

• نیاز به استفاده چهارفصل از استخر

• وجود مشرف در اطراف استخر

• لزوم حفظ آب استخر در برابرگردوخاک و…

در راستای نیازهای فوق پوشش های پلی کربنات برای استخر ها بعنوان بهترین گزینه پوششی مطرح می شود. مزیت این پوشش ها ، حفظ نور و روشنایی طبیعی استخر و در عین حال سبکی وزن سازه و ورق های پلیمری، در مورد سازه مورد نیازجهت اجرای پوشش استخر آنچه مسلم است بدلیل ابعاد نسبتا زیاد استخر معمولا آلومینیوم جوابگو نبوده و آهن بهترین گزینه است لیکن بدلیل رطوبت محیط بهتر است آهن با پوشش مناسب پوشانده شود که بهترین گزینه پوشش گالوانیزه گرم می باشد.بدین ترتیب مشکل زنگ زدن آهن کاملا منتفی مشود.در صورت نیاز به مشاوره در مورد کیفیت و انواع گالوانیزه با شرکت سایه نما تماس حاصل نمائید.

اغلب این نوع پوشش ها دارای حالت نورگیر بوده و یک محیط بسیار زیبا را برای افراد فراهم می آورد. طراحي هاي منحصر به فرد ما اجازه مي دهد كه پوشش روي استخر شما به سرعت حركت كرده و شما را از فوايد تابستان در طول سال بهره مند كند.با استفاده از ورق هاي دوجداره مخصوص شما فضاي استخر خود را مانند شيشه هاي منزل عايق نموده و علاوه بر آن سبب می شود که همواره آب استخر تمیز و قابل استفاده باشد.

پوشش سقف استخر

۹ مزیت  استفاده از ورق های پلی کربنات جهت پوشش سقف استخر روباز

فریم های سازه به صورت تمام آلومینیومی

ضد زلزلهورق پلی کربنات

• طیف های رنگی مختلف

قابل استفاده در تمام فصل ها

مقاوم در برابر شکستگی

مقاوم در برابر فرسایش های آب وهوایی

مقاوم در برابر باد های سنگین و با سرعت بالای ۱۲۰ کیلومتر در ساعت

مناسب برای استخرهای خصوصی و خانگی

یکی از مباحث جالب برای اکثر مشتریان پوشش استخر با سیستم بازشو(بازشونده) است در مشاوره مهندسی با کارشناسان شرکت روشهای مختلف استفاده از سیستم بازشونده بیان می گردد.بهترین راهکار با بررسی و بحث انتخاب می گردد.نکته مهم این ست که اگر یک مجری پوشش استخر یک روش مشخص را آموخته و تحربه کرده است لزوماٌ آن روش تنها روش اجرا نیست و قطعاٌ تنها روش اجرا نیست و قطعاٌ بهترین روش اجرا نیز نیست.

محصولات شرکت ما دارای گارانتی و خدمات ویژه می باشند. با تماس با مشاوران شرکت سایه نما به صورت کاملاٌ رایگان از استخر شما بازدید ، طراحی و برآورد قیمت خواهد شد.

بنابراین هموطنان را به سمت روشهای مبتنی بر فکر و مهندسی دعوت می نمائیم.