قیمت سقف پاسیو و حیاط خلوت

قیمت سقف پاسیو و حیاط خلوت که با نورگیر حبابی پوشانده می شود نسبت به سقف پلی کربنات گرانتر می باشد . لازم به ذکر می باشد که پوشش سقف با ورق پلی کربنات ارزان تر از پوشش سقف با نورگیر حبابی می باشد . ولی جهت پوشش سقف طبقه هم کف پوشش پلی کربنات موثر نبوده و به عبارتی هدر رفتن هزینه صرف شده می باشد .
در پوشش سقف پاسیو توسط نورگیر حبابی باید در نظر گرفت که در یک پاسیو چه تعداد نورگیر حبابی و به چه اندازه می توان جایگذاری کرد.در پوشش نورگیر حبابی پاسیو تعداد نورگیر حبابی در بحث قیمت نورگیر پاسیو نقش به سزایی را ایفا می کند. چون هر چقدر تعداد نورگیر حبابی افزایش یابد مصالح مصرفی در سقف حیاط خلوت نیز بیشتر می شود و در نتیجه قیمت سقف پاسیو افزایش می یابد.

قیمت سقف پاسیو و حیاط خلوت

جهت پوشش سقف حیاط خلوت از پشت بام یا طبقه آخر هم می توان از پلی کربنات و هم از نورگیر حبابی استفاده نمود . ولی جهت پوشش سقف پاسیو از طبقه همکف تنها گزینه پوشش با نورگیر حبابی می باشد . چون در پوشش با نورگیر حبابی کنار دیوار با نوار های ایزوگام آببندی می شود . ولی سقف پلی کربنات با چسب آکواریوم .

و در نهایت جهت کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر در رابطه با قیمت سقف پاسیو و حیاط خلوت ، با کارشناسان ما تماس حاصل بفرمائید تا بهترین گزینه اجرائی را باتوجه به پاسیو یا حیاط خلوت شما، را پیشنهاد دهیم.