پوشش سقف پاسیو
21
دی

نورگیر حبابی

4/5 - (5 امتیاز)

مهمترین خصوصیت یک شرکت مهندسی این است که بهترین گرینه را برای مشتری خود شناسایی و معرفی نماید. در این راستا قیمت نیز مهم است مثلاٌ به دلایلی بسیار معتقدیم که پوشش پاسیو (حیاط خلوت) در طبقه اول بهتر است با نورگیر حبابی که گزینه گرانتری است انجام شود. لذا مشتریانی که پوشش با ورق پلی کربنات که گزینه ارزان تری است را برای پاسیو طلب میکنند با ارائه دلائل به سمت گزینه مناسب هدایت میشوند.

نورگیر حبابی

برعکس این حالت نیز میتواند اتفاق بیفتد. مثلاٌ برای بام با در نظر گرفتن ملاحظات اقتصادی شاید پوشش با ورق پلی کربنات مناسب باشد. بعضاٌ مشتریانی بدنبال نورگیر حبابی هستند که با راهنمائی کارشناسان مهندسی شرکت سایه نما به سمت گزینه مناسبتر هدایت میشوند.به عبارت دیگر ما بدنبال این نیستیم که به هرقیمتی کاری انجام شده باشد ما بدنبال بهترین گزینه برای شما هستیم.

ویدئویی از تشخیص نورگیر حبابی اصل (خارجی) از ایرانی 

 

افراد ذیل لطفاٌ از صفحه این شرکت خارج شده و تماس نگیرند.

• کسانیکه به دنبال ارزانترین نوع پوشش موجود هستند(چون ما معتقدیم پوشش ارزان در صنف ما نهایتاٌ 6 ماه دوام دارد و دوست نداریم مشتری در آینده نزدیک مجبور به هزینه مجدد شود.)

• عزیزانی که به اصطلاح بساز و بفروشند و میخواهند فقط کاری انجام شود و سرنوشت کار انجام شده برایشان مهم نیست(ما کار ضعیف نداریم)

• عزیزانی که به تجربه دیگران اهمیت نمیدهند و میخواهند خودشان علی الرغم ملاحظه نتایج ، تجربه نمایند.(ما برای کسب تجربیات هزینه کرده ایم و قطعاٌ خسارت آن را پرداخته ایم .بنابراین حاضر به تکرار آن نیستیم در ضمن چرخ قبلاٌ اختراع شده است.)

نورگیر حبابی

 

قیمت نورگیر حبابی

نورگیر‌های حبابی از سه قسمت پایه, حباب و نورگیر تشکلیل شده که هر کدام دارای قیمت  جداگانه ای میباشند با توجه به جنس حباب(شکننده یا نشکن )بودن و سایز مختلف حباب که درسایزهای زیر تشکلیل میشود در مجموع قیمت سقف حبابی تعیین میگردد.

سایز نورگیر حبابی

مزایای پوشش سقف حبابی

• دارای تنوع رنگ زیاد است و انتخاب طراح و دکوراتور برای استفاده از این خاصیت در انعکاس و نورپردازی بالا است .

عایق بندی توسط ایزوگام صورت میگیرد .

• در خصوص عایق حرارت بودن، آکریلیک به تنهایی 5 برابر شیشه عایق است. از آنجائیکه حباب سقف نورگیر عایق حرارتی  است، شرایط آن برای تنظیم دمای ثابت، زیر آن بسیار مناسب است .

• عایق بودن  حباب آکریلیکی باعث کاهش صدا به میزان 70 درصد صدای اولیه خواهد شد، اگر کاهش صدا به این میزان احساس نمی‌شود، به دلیل آن است که پایه‌ها، اتصالات و سیستم زیرسازی دارای توانایی این حجم کاهش صدا را به صورت همزمان با حباب ندارند .

• به صورت پیش ساخته و کارخانه ای دارای پنجره است. در صورت انتخاب، میتوان سقفی با تهویه طبیعی هوا نیز داشت. در صورت نصب نادرست پنجره، بیشترین محل چکه سقف خواهد بود . پنجره از نظر باز و بسته کردن برای خروج دود حاصل از منقل کباب پزی و کارهای آشپزخانه، از طرفی مفید است.

• برای تحمل بار برف، مناسب است. امکان راه رفتن بر روی آن وجود دارد .

• با پولیش زدن و شستشو به حالت نو، مانند روز اول تبدیل میشود .

• دید توسط همسایگان ندارد .

• حباب از جنس آکریلیک است و پس از ده سال حداکثر دو درصد زرد میشود .